Закарпатські рятувальники отримали благодійну допомогу від чеських колег

вересня 26 / 2020

25 вересня, в Ужгороді відбулася урочиста передача благодійної допомоги закарпатським надзвичайникам від Чеської Республіки🇨🇿 за посередництва благодійного фонду «ViZa». У заході взяли участь: голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров, голова обласної ради Михайло Рівіс, начальник Управління ДСНС області Мирослав Щербей, директор фонду Володимир Чубірко та інші поважні гості.
Так, рятувальники Закарпаття отримали від Краю Височина три плаваючі мотопомпи типу PH-POSEIDON 1000, призначені для наповнення цистерн водою з відкритих водойм при ліквідації пожежі, або відкачування води із затоплених приміщень під час паводку. Крім цього, пожежно-рятувальна служба Височини подарувала вогнеборцям екіпірування, а саме 50 робочих курток, 100 робочих брюк, каски та чоботи для пожежного.
Передача матеріальних цінностей відбулася в рамках співпраці Краю Височина і Закарпатської області, зокрема у сфері пожежної безпеки, з метою покращення наявного матеріального забезпечення підрозділів пожежної охорони у регіоні.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар