На Закарпатті нагородили сумлінних платників податків

вересня 18 / 2020
 На Закарпатті нагородили сумлінних платників податків
У четвер, 17 вересня, у малому залі засідань обласної адміністрації відзначили лауреатів першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2019».

Участь в урочистій церемонії нагородження взяли голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Ілля Матьола та голова ради територіального відділення Асоціації платників податків України у Закарпатській області Марта Волощук.

Олексій Петров привітав присутніх керівників підприємств, подякував усім за їх досягнення: «Ми розуміємо, що сумлінна оплата податків – це елемент цивілізованої держави і та культура, яку формуєте ви є ознакою Закарпаття. Я розумію, що і я, і громада живемо за рахунок ваших податків. Звертаю вашу увагу на те, що хотів би змінити парадигму взаємовідносин: не ви працюєте на державу, а вона на вас».

У номінації «Сумлінний платник податків у галузі промисловості» нагороджено:
- підприємство ТОВ «АКВА-ПОЛЯНА» - мінеральні води, які вирізняються за смаковими властивостями, технічною та хімічною чистотою. За минулий рік фірма сплатила до бюджету 9,3 млн гривень податків і зборів;
- підприємство ТОВ «Крок Вуд», яке виготовляє сучасні меблі та аксесуари для оселі. За минулий рік воно сплатило до бюджету 3,4 млн гривень;
- підприємство ОП «Ужгородський коньячний завод», яке сплатило до бюджету 171,3 млн гривень податків і зборів. Є одним із лідерів коньячного виробництва в Україні, входить у трійку найбільших виробників вітчизняних коньяків.

У номінації «Сумлінний платник податків у сфері торгівлі» відзначено:
- підприємство ТОВ «Латуж» - одне з основних підприємств, яке здійснює свою діяльність у сфері гуртового продажу продовольчих товарів, що відносяться до групи алкогольних напоїв. За 2019 рік воно перерахувало до бюджету понад 5 млн грн.
- СП у формі ТОВ «ДьютіФріТрейдінг» - спільне українсько-німецько-швейцарське підприємство, яке є найбільшим оператором магазинів безмитної торгівлі, що розташовані на контрольно-пропускних пунктах на кордонах України в зоні безмитної торгівлі. За 2019 рік до бюджету сплачено 413 млн. гривень податків і зборів.

Номінацією «Сумлінний платник податків у галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги» нагородили:
- санаторій «Кришталеве джерело» Укрпрофоздоровниці». Після його відновлення вдалось поєднати багаторічний досвід санаторно-курортного лікування та сучасний європейський підхід до організації оздоровчого туризму, де можна оздоровлюватись в комфортних умовах в будь-яку пору року. За минулий рік сплачено до бюджету 14,1 млн. гривень.

Номінацією «Сумлінний платник податків у галузі інформатики та комунікації» нагороджено:
- МПП «Прокк», яке за 2019 рік сплатило до бюджету 5,6 млн. гривень. Підприємство «Прокк» є оператором телекомунікацій, надає послуги з доступу до мережі інтернет та розбудовує зовнішні та внутрішні мережі.

У номінації «Сумлінний платник податків у галузі будівництва» нагородили:
- ТОВ «Проектно-будівельний комплекс», яке у 2019 році сплатило до бюджету 2 млн. гривень податків і зборів. Підприємство започатковане в 1998 році. Компанія займається проектуванням, будівництвом та продажем збудованих будинків та квартир.

Номінацією «Сумлінний платник податків у сфері транспорту і зв’язку» нагородили:
- ТОВ «Експрес Транспорт і Логістика» - професійний перевізник, який завжди знає, як доставити вантаж з мінімальною втратою часу, максимально якісно та надійно. Підприємство за минулий рік сплатило до бюджету 2,7 млн. гривень податків і зборів.

У номінації «Сумлінний платник податків у аграрній галузі» було нагороджено:
- ТОВ «Вершина Карпат», яке за 2019 рік сплатило до бюджету майже 1.5 мли. гривень податків і зборів.

Номінацією «Сумлінний платник податків у сфері послуг» нагородили:
- ТОВ «АВЕ Ужгород», яке засноване із залученням європейських інвестицій, основний вид діяльності - вивезення твердих побутових відходів. Крім того, що підприємство робить обласний центр чистим, ще й займається просвітницькою роботою та бере активну участь у заходах екологічного спрямування;
- ПП «АстраДіа» - найбільша мережа лабораторій Закарпаття, яка працює для забезпечення населення якісними медичними послугами. У 2019 році підприємство сплатило до бюджету 3,8 млн гривень податків і зборів.
 На Закарпатті нагородили сумлінних платників податків
 На Закарпатті нагородили сумлінних платників податків
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар