На Закарпатті проведуть повний моніторинг засміченості річок регіону

вересня 10 / 2020
На Закарпатті проведуть повний моніторинг засміченості річок регіону
На Закарпатті склалася критична екологічна ситуація. На річках зібралось стільки сміття, що з нього утворилися затори. Найбільші сміттєві затори виявлено у с. Кам`янське Іршавського району та від с.Н.Ремети до с. Квасово Берегівського району. Про це повідомляє пресслужба Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, пише agronews.ua.
Тож було проведено нараду з сільськими головами району, яку ініціював очільник Закарпатської ОДА Олексій Петров. У нараді взяли участь головний спеціаліст департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА, начальник міжрайонного управління водного господарства, начальник Іршавської експлуатаційної дільниці Берегівського МУВГ, сільські голови.
На нараді озвучено термінові заходи, які необхідно здійснити, з метою перешкоджання надходження сміття через річку Боржава до ботанічного заповідного урочища місцевого значення «Боржава» та ботанічної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Атак».
За результатами наради було рекомендовано сільським головам провести моніторинг річок щодо обстеження похилих дерев та використати кошти на заходи з благоустрою і санітарного стану, з метою попередження утворення сміттєвих заторів. Також звернувся з проханням забезпечити проведення просвітницьких заходів серед населення щодо належного поводження з побутовими відходами.
Представники місцевого самоврядування висловили зацікавленість та готовність працювати у цьому напрямку.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар