Спортсменів району відзначили до Дня фізичної культури і спорту

вересня 09 / 2020
Спортсменів району відзначили до Дня фізичної культури і спорту

9 вересня у великому залі засідань районної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.
У заході взяли участь голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, очільник райдержадміністрації Ігор Вантюх, тренери-викладачі та вихованці комунального закладу «Виноградівська дитячо-юнацька спортивна школа» Виноградівської районної ради, районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос», ветеранів спорту району.
Як відзначив Віталій Любка, Виноградівщина має високі спортивні досягнення. Тому подякував та побажав успіхів вчителям і тренерам у благородній справі популяризації здорового способу життя, занять фізичною культурою і спортом.
З нагоди свята кращих представників галузі нагороджено Подяками та Грамотами. За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту, високий професіоналізм і відданість справі, виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня фізичної культури і спорту відзнаками районної ради нагороджено тренерів-викладачів з волейболу комунального «Виноградівська дитячо-юнацька спортивна школа» Виноградівської районної ради Олександра АНДРУСЯКА, Петра ПОНЕДІЛЬНИКА, Анатолія ЯКОВЛЄВА.
Відзнаки та подарунки отримали і вихованці спортивних шкіл, які мають високі досягнення у спорті. Так книгу І.Біланчука «Виноградів – моє місто» голова райради подарував чемпіону України серед кадетів з греко-римської боротьби, кандидату у майстри спорту Валентину Кіральгазі, а також бронзовій призерці чемпіонату України з вільної боротьби Анні-Марії Вірван.
Довідково:
Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році відповідно до Указу Президента України від 29 червня № 340/94. У 2020 році День фізичної культури і спорту України припадає на 12 вересня.

Спортсменів району відзначили до Дня фізичної культури і спорту

Виноградівська районна рада
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар