Поліція Закарпаття дбає про безпечне навчання школярів

вересня 08 / 2020
Поліцейські ювенальної превенції контролюють умови перебування дітей у навчальних закладах. Рейдові групи відвідають усі школи Закарпаття, адже безпека і здоров’я дітей – один із пріоритетних напрямків у роботі поліції

Поліція Закарпаття дбає про безпечне навчання школярів


З 27 серпня на території області поліцейські ювенальної превенції проводять ряд заходів під назвою «Безпечний 2020-2021 навчальний рік». Працівники поліції у партнерстві з представниками відділів освіти, служб у справах дітей, центрів соціальних служб перевіряють умови безпечного навчання школярів, дотримання неповнолітніми вимог карантинних обмежень. Окрім того, значна увага поліцейських приділяється безпеці школярів під час транспортування до навчального закладу. Профілактичні бесіди працівники поліції проводять з водіями шкільних автобусів, громадського транспорту та самими школярами, щодо дотримання Правил дорожнього руху.

Спеціальні рейдові групи, до складу яких входять працівники поліції, також перевіряють заклади торгівлі, які розташовані поблизу навчальних закладів, аби не допустити продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.

При зустрічі з педагогічним колективом, школярами особливу увагу правоохоронці приділяють недопущенню насильства та цькування у школах, коледжах та нагадали, що відповідно до наказу МВС України дітей, які вчинили булінг (цькування) учасника освітнього процесу поліцейські будуть ставити на профілактичний облік.
Поліція Закарпаття дбає про безпечне навчання школярів
Поліція Закарпаття дбає про безпечне навчання школярів

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар