До кінця року на Закарпатті запрацюють 82 маршрути пересувних відділень Укрпошти

серпня 26 / 2020
До кінця року на Закарпатті запрацюють 82 маршрути пересувних відділень Укрпошти

26 серпня біля стін Закарпатської облдержадміністрації за участі першого заступника голови Закарпатської ОДА Олега Коцюби та директора Закарпатської дирекції Укрпошти Сергія Калія відбулась презентація пересувних відділень Укрпошти.

На заході стало відомо, що до кінця 2020 року Укрпошта запустить у Закарпатті 82 авто пересувних відділень, які обслуговуватимуть 504 села з населенням до 2 тис. жителів.

На Закарпатті є 504 села з населенням менше 2-ох тисяч жителів, де проживає понад 350 тис. мешканців. Загалом в Україні таких сіл понад 26 тис. і більш як 10 млн їх жителів не мають доступу до таких необхідних установ, як аптеки, банки, магазини побутової техніки тощо. Наприклад, за останні 4 роки мережа банків скоротилась на 36,2%. Протягом 2019 року кількість аптек і аптечних пунктів сумарно зменшилася майже на тисячу одиниць і станом на січень 2020 року в Україні було зареєстровано трохи менше 20 000 аптечних торгових точок (в селах і селищах міського типу — 26% або 5200 торгових точок).Укрпошта працює у кожному населеному пункті України. Навіть у селах, які повністю відрізані від цивілізації, навіть якщо там живе 30 людей. Утримувати стаціонарні відділення у таких населених пунктах не рентабельно, адже мала кількість жителів не може забезпечити необхідне навантаження пошти. Пересувні відділення – це можливість надати жителям сіл можливість комфортно сплачувати комірне, отримувати пенсії, замовляти та отримувати ліки та товари з інтернет-магазинів, поповнювати мобільний, купувати продукти харчування та побутову хімію, надсилати посилки. І все це не відходячи від домівки. До того ж завдяки цьому сучасному формату співробітники мають можливість працювати комфортно та безпечно у новеньких авто та заробляти у середньому на 70% більше.

Бригада пересувного відділення складатиметься з начальника відділення, листоноші бригади та водія супроводжувача. У населених пунктах, де навантаження більше буде працювати постійна листоноша села. Команда пересувного відділення працює на повну ставку та має вищий оклад. Начальник пересувного відділення може отримати від 8000-10925 грн, листоноша — від 5000-7475 грн, водій-супроводжувач — від 7500-10800 грн. А система бонусів та мотивації дозволяє заробляти ще більше.

До кінця 2020 року 82 авто FIAT DOBLO обслуговуватимуть 504 населені пункти області. Для кожного села буде розрахований оптимальний графік роботи пошти в залежності від потреб населення. До сіл з населенням менше 100 жителів авто заїжджатиме один раз на тиждень, до 500 — двічі, до 1200 — тричі, більше 1200 жителів — чотири або й п’ять разів на тиждень залежно від потреби. У день приїзду автівки Укрпошти працюватиме і точка присутності (приміщення Укрпошти або приміщення надане сільрадою, де будуть надаватись поштові послуги). А у населених пунктах, де навантаження більше буде працювати постійна листоноша села навіть у дні, коли авто Укрпошти не приїжджає.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар