Програму Добрий сусід представлять на Закарпатті

серпня 17 / 2020
Програму Добрий сусід представлять на Закарпатті
Запрошуємо 22 серпня о 12.00 у «Відкритий офіс» за адресою: м.Ужгород, площа Народна, 4 на презентацію програми “Добрий сусід”. Про програму допомоги сім`ям, успішні історії родин та поширення програми по всій країні розповідатимуть Оксана Штибель, керівник програми і Тетяна Муравель, комунікаційна менеджерка програми.

Запрошуємо громадські організації, волонтерів та представників ЗМІ. (У разі негоди презентація відбудеться у прес-центрі Закарпатської ОДА)

Контактна особа: Муравель Тетяна (+380677959630)

Програма Добрий сусід благодійної організації «Львівська освітня фундація» вже 4 роки успішно працює на Львівщині . Її мета – підтримати родини, які з різних причин опинилися у скруті, подолати кризу та зберегти дітей в сім`ї. Програма надає допомогу одиноким матерям та батькам; дідусям та бабусям, які самостійно виховують онуків; багатодітним сім`ям, випускникам інтернатів та дитячих будинків; сім’ям, де є загроза вилучення дитини в інституційні заклади опіки, сім’ям, куди повертаються діти з дитячих будинків та інтернатів. Для таких сімей підбирають волонтерів – Добрих сусідів, які супроводжують родину впродовж тривалого часу (здебільшого 10-12 місяців). Усі волонтери проходять спеціальне навчання і під супроводом керівника програми допомагають:

· налагодити співпрацю з соціальними службами та службами у справах дітей;

· оформити необхідні документи на отримання соціальних виплат та субсидій;

· влаштувати дитину в дитячий садок;

· випускникам подати документи на вступ до вишів чи ПТУ

· шукати роботу;

· забезпечити родину продуктами, засобами гігієни, побутовою хімією; одягом, взуттям,

· знайти побутову техніку, меблі;

· відремонтувати житло, покращити житлові умови;

· знайти фахівців для надання медичної та психотерапевтичної допомоги підопічним Програми.

Особливістю програми – не робити щось замість членів родин, які опинилися в скруті, а допомогти їм знайти вихід із кризи і підтримати на цьому шляху. Тому більшості родин, які були учасниками програми, вистачило року, аби знову повернутися до звичного життя.

Програма Добрий сусід у 2020 році створила на Львівщині 4 осередки. Далі у планах – поширювати програму на всю Україну. Запрошуємо активні громадські організації Закарпаття, які вже мають досвід роботи з сім`ями у скруті, долучатися до програми .
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар