На КПП "Тиса" утворилися багатокілометрові черги

серпня 15 / 2020
На КПП "Тиса" утворилися багатокілометрові черги

110 мікроавтобусів з пасажирами стоять у черзі на контрольно-пропускному пункті "Тиса" на Закарпатті. Також у черзі стоять і 20 легкових автомобілів. Про це повідомила прес-секретар Чопського загону Олена Трачук

Вона зазначила, що черги стали накопичуватися з українського боку ще тиждень тому. Тоді збільшилася кількість бажаючих перетнути кордон. Як з'ясувалося, на контрольно-пропускному пункті люди стоять вже дві доби. Одна з пасажирок розповіла, що ніхто нічого не знає і не говорить. Жінка також зазначила, що їде до Італії і вже два дні перебуває в автобусі.

Також житель Волині розповів, що стоїть у черзі з вечора 13 серпня. Чоловік зазначив, що за чутками черга просувається дуже повільно через сувору перевірку документів. Він зазначив, що пропускають по 10 машин за 2 години.

Олена Трачук у свою чергу розповіла, що Угорщина ввела більш жорсткі правила для перетину кордону для українців і громадян інших країн, які в'їжджають на територію країни або їдуть транзитом. Угорські правоохоронці прикордонники уважно вивчають паспорти в'їжджаючих людей, а також документи, що підтверджують можливість перебування на території країни.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар