Кубок Карпат -2020, це диво можна побачити над боржавськими полонинами

серпня 15 / 2020
Кубок Карпат -2020, це диво можна побачити над боржавськими полонинами
Побачити над боржавськими полонинами яскраві крила пілотів–парапланеристів вже давно не дивина. Змагання з парапаленризму Кубок Карпат , які вже стали традиційними,стартували і в 2020- му. Хоч учасників цьогоріч і значно менше, ніж зазвичай, через карантинні обмеження, атмосфера загального піднесення залишилася незмінною. Серед закордонних гостей цьогоріч присутні лише представники Білорусі та Польщі. Хтось літає тут вжепонад 20 років, хтось – лише кілька, та правила для всіх однакові.

Спершу визначають маршрут, координати якого учасники вносять до своїх приборів, ну а далі як то кажуть справа техніки. Хто візьме усі точки, і зробить це швидше за інших – той і переможець.

Без цього необхідного обладнання на змаганнях не обійтись . А головне воно повинно бути технічно справним. Ну і звичайно важливу роль відіграє наявність відповідність навичок . А для цього потрібні технічна та наземна підготовка і звичайно досвід. За змаганнями пильно стежать рятувальники, у разі виникнення надзвичайної ситуації , вони готові відразу прийти на допомогу.

А от як таких ситуацій уникнути, свої поради дають досвічені пілоти.Усім пілотам відомо, що від хмар потрібно триматись якнайдалі. Тому вони щодня слідкують за їх висотою, так званою «базою» , чим вона вища, тим більший запас ходу, і і тим більше пілот може пролетіти виконуючи свою задачу. Стартувати пілоти, як правило починають в обідню пору, коли сонце достатньо прогріло повітря і утворились висхідні потоки. Небо об`єднало людей сильних духом, щирих та доброзичливих, переконані самі пілоти.

А головне, цей спорт дає можливість відчути повну свободу та максимальне єднання з природою. Цю місцину облюбували ті, хто одного разу закохався в небо і гори. А ще захотів відчути повну сводобу та максимальне єднання з природою.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар