В ужгородському скансені відкрито набір до Школи гончарства

серпня 13 / 2020
В ужгородському скансені відкрито набір до Школи гончарства
До участі в Літній школі гончарства запрошують всіх охочих дітей та дорослих віком від 6 років, які б хотіли дізнатися про традиції виготовлення керамічного посуду на Закарпатті, а також спробувати себе в одному з найдавніших ремесел – гончарстві.

Заняття в Літній школі гончарства проводитимуться щонеділі. Загалом буде проведено 4 заняття, а по закінченню Школи кожен її учасник отримає два вироби, виготовлені власноруч: традиційне закарпатське горнятко та авторський виріб. Гончарству навчатиме відомий ужгородський майстер – Андрій Зубенко. Вартість одного заняття 200 грн. (40 грн. – вхідний квиток до музею, 160 грн. – послуги майстра). Під пильним керівництвом майстра Ви навчитеся виготовляти горнятка на гончарному крузі, дізнаєтеся про методи декорування та глазурування, а також про випал готового керамічного виробу.

Заняття розпочнуться 16 серпня і проходитимуть у гончарній майстерні скансену.

Тож поспішайте стати учасником Літньої школи гончарства. Пройдіть шлях гончара, від формування до готового, повністю функціонального виробу. Для цього необхідно тільки зареєструватися за посиланням .

Заявки приймаються до 15 серпня.
В ужгородському скансені відкрито набір до Школи гончарства

Закарпатський музей народної архітектури та побуту
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар