Закарпатська обласна дитяча лікарня відновила плановий прийом у стаціонар

серпня 08 / 2020
Закарпатська обласна дитяча лікарня відновила плановий прийом у стаціонарЗ 10 серпня Закарпатська обласна дитяча лікарня розпочинає роботу поліклініки та плановий прийом у стаціонарПро відновлення роботи поліклініки та прийому планових хворих у стаціонар повідомляють в КНП "Обласна дитяча лікарня".
У зв’язку з тим, що Закарпатську область віднесено до "жовтої зони" адаптивного карантину, з 10 серпня Закарпатська обласна дитяча лікарня розпочинає роботу поліклініки та плановий прийом у стаціонар.

Однак, у зв’язку з циркуляцією вірусу COVID-19 та для убезпечення дитини від можливого інфікування коронавірусом, у приміщеннях стаціонару буде продовжено ряд карантинних заходів "жовтої зони", а саме:

1. Планова госпіталізація хворої дитини буде проводитися тільки по електронному направленню Вашого сімейного лікаря або лікаря районної лікарні.

2. Планова госпіталізація хворих дітей у стаціонарні відділення ОДЛ буде проведено тільки з наявним обстеженням ІФА-тесту COVID-19 IgМ.

3. З метою уникнення черг та скупчення дітей і батьків при очікуванні оформлення, на приймальне відділення слід підходити тільки одному з батьків! Соціальна дистанція 5 кв. м на особу, тобто, на дитину з матір’ю вона складає 10 кв. м !

4. У приміщеннях стаціонару обов’язкова наявність масок або респіраторів.

5. Діти з невідкладними станами негайно направляються в приймальне відділення КНП "Обласна дитяча лікарня" ЗОР.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар