Дитячий садочок Чопа отримав засоби захисту (ФОТО)

серпня 07 / 2020
Дитячий садочок Чопа отримав засоби захисту (ФОТО)
Засоби захисту на суму 10 тисяч гривень дошкільному навчальному закладу м. Чопа передала 6 серпня голова Ужгородського районного та Чопського міського осередку ТУКЗ-КМКС Лівія Балог.

Директор закладу Галина Мацо, подякувавши за допомогу, розповіла, що єдиний у місті дитячий садок відвідує 288 дітей у 14 групах, серед них три угорські. Під час карантину тут провели ремонт, зараз триває підготовка до відкриття.
Як розповіла Лівія Балог, Благодійний фонд КМКС спільно з Товариством угорської культури Закарпаття ще на початку карантину започаткував доброчинну акцію для збору пожертв на закупівлю засобів захисту. До неї долучилися підприємці, фізичні особи, усі небайдужі. У першу чергу придбаними в рамках акції засобами захисту організація підтримала медичні заклади. Тепер допомогти розпочати роботу попросили дитячі садочки. Серед наданих засобів – маски, рукавички, термометри, дезінфектори.
За словами вихователя садочка Гізелли Пуйо, відповідно до протиепідемічних правил, заклад може розпочати роботу за наявності ряду засобів захисту, дезінфекторів, тож надана ТУКЗ-КМКС допомога дуже вчасна та вкрай потрібна. У садочку, згідно з вимогами, прибрали килими та м’які іграшки. У закладі сподіваються, що завдяки дотриманню протиепідемічних заходів удасться зберегти здоров’я і дітей, і персоналу.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар