В Мукачеві хочуть відкрити Молодіжний центр

липня 20 / 2020
В Мукачеві хочуть відкрити Молодіжний центр
У Центрі громадськості та національних культур відбулася зустріч ініціативної групи щодо відкриття Молодіжного центру «Studio» з директором Центру громадськості та національних культур Олександром Галаєм.
Молоді люди ділилися своїми думками з приводу важливості їхнього проєкту для молоді Мукачівської міської об`єднаної територіальної громади, ставили питання щодо його популяризації серед громадськості, а також дослухалися до тих порад, які лунали під час зацікавленої розмови.
Зокрема, Танчинець Ростислав, очікує від цього проєкту щось кардинально нове, що дасть молоді відкрити нові горизонти для розвитку, а Бакус Валерій очікує активізацію громадської позиції молоді Мукачівської ОТГ. Вантуш Даріус вважає, що проєкт Молодіжного центру дасть потужний поштовх молоді зацікавитись розвитком сучасної української культури, а Ясевич Михайло упевнений, що він надасть Мукачівській ОТГ можливість відкрити нові таланти нашого міста для України і всього світу. На думку Волошенюк Олександри: «Реалізація проєкту покращить ситуацію з самовираженням в мистецтві як в Мукачівській ОТГ, так і на території всієї України. Відкриє нові можливості самовдосконалення молоді».
Звичайно, ініціатори даної зустрічі у подальшому виступлять з більш докладним описом своїх задумів, що безперечно знайде широкий відгук мукачіців, мешканців Мукачівської міської об`єднаної територіальної громади, - повідомили в Мукачівській міській раді
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар