Ужгородська лікарня отримала допомогу від Червоного Хреста та Кока-Коли для боротьби з коронавірусом

липня 14 / 2020
Ужгородська лікарня отримала допомогу від Червоного Хреста та Кока-Коли для боротьби з коронавірусом
13 липня 2020 року - Товариство Червоного Хреста України за підтримки фундації Coca-Cola передали Ужгородському обласному клінічному фтизіопульмонологічному лікувально-діагностичному центру, необхідне для лікування пацієнтів з COVID-19. Зокрема, лікувально-діагностичний центр отримав аналізатор електролітів Lab-Analyt – 910 Plus та два монітори пацієнта PG S50.

«Товариство Червоного Хреста України за підтримки фундації Coca-Cola надали життєво необхідне обладнання, що буде встановлено у реанімаційному відділені. Аналізатор дасть нам можливість встановлювати рівень насичення плазми крові киснем, вуглекислим та іншими газами, а також електролітами, що потрібне лікарям анестезіологам для корекції в лікуванні в інтенсивній терапії. Монітори допоможуть медичному персоналу слідкувати за життєвими показниками хворого. Завдяки цьому обладнанню технологічне забезпечення лікувального процесу у нас перейде на зовсім інший рівень. Ми дякуємо нашим донорам за цю можливість» — Василь Скрип, Генеральний директор лікувально-діагностичного центру, м. Ужгород.

З перших днів пандемії представники бізнесу активізували свої ресурси та допомагають у подоланні кризи. Об’єднавши зусилля ми можемо надати своєчасну допомогу ще більшій кількості людей, які потребують нашої підтримки.

Наша компанія є частиною громади і завжди робить усе можливе задля вирішення гострих питань. З початку пандемії ми почали надавати допомогу соціально незахищеним верствам населеннята опорним лікарням. Ми раді, що сьогодні ми передаємо Ужгородському лікувально-діагностичному центру необхідне обладнання для боротьби з Covid-19», повідомив Андрій Бублик, Директор із зв’язків з громадськістю та державними установами Кока-Кола Беверіджиз Україна.

Нагадаємо, що за підтримки Товариства Червоного Хреста України та фундації Coca-Cola, шість ключових лікарень по всій Україні буде забезпечено життєво важливим обладнанням: це 3 апарати для штучної вентиляції легенів, 12 моніторів стану пацієнта, 5 аналізаторів електролітів та газів крові, 1 аналізатор крові/pH/електролітів/метаболітів та 1 біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD, стаціонарний.

"Разом зі стратегічним партнером Кока-Кола ми вже декілька місяців організовуємо підтримку лікарням, які знаходяться на передовій боротьби з COVID-19, як на національному так і на регіональному рівні. Наша спільна мета - допомогти медичним закладам у важкій боротьбі за людські життя в умовах спалаху пандемії’’, –зазначив Максим Доценко, Генеральний директор Товариства Червоного Хреста України.

Також спільно з Кока-КолаБеверіджиз Україна ми вже передали понад 100 000 пляшок води та напоїв для опорних лікарень, центрів крові та вразливих категорій населення по всій Україні.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар