Рятувальники спільно з лісниками рейдують лісовими угіддями краю

травня 27 / 2020
Рятувальники спільно з лісниками рейдують лісовими угіддями краю

26 травня воловецькі та мукачівські рятувальники спільно з працівниками місцевих лісових господарств рейдували лісовими масивами Закарпаття.

За правило, практично майже усі лісові пожежі виникають через людську необережність, та недбалість. Не є винятком і загорання в екосистемах, кількість яких з настанням теплої днини, на жаль, лише зростає.

Отож, спілкуючись з населенням, яке проживає поблизу лісових масивів в урочищах Занька та Оса Воловецького району, організатори заходу наголошували на правилах пожежної безпеки в зелених угіддях та поруч із ними. Також увага акцентувалася і на наслідках, що виникають при порушенні цих правил, адже полум’я при сухій погоді здатне дуже швидко перекидатися, що стає загрозою масштабної пожежі.

А мукачівські надзвичайники спільно з працівниками місцевого лісового господарства, окрім просвітницької роботи з населенням, також відвідали місця, облаштовані для відпочинку на природі та оглянули аншлаги й попередження, що інформують відпочивальників про правила поведінки, яких потрібно дотримуватись в лісі.

Кожному, з ким спілкувалися рейдові групи, вручили пам’ятки та тематичні листівки та нагадали, що за недотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на порушників складаються протоколи про адміністративні порушення.

Рятувальники в черговий раз застерігають краян не розпалювати багать у лісі, крім призначених для цього місць; не кидати недопалки на землю, особливо там, де є суха трава; не залишати просякнуті бензином ганчірки; не випалювати суху траву в лісі та біля нього. Тільки якщо ми будемо уважними та обережними, ми захистимо себе й природу від втрат.У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар