Відомо, хто стане новим заступником голови Закарпатської ОДА Петрова (фото)

травня 11 / 2020
Відомо, хто стане новим заступником голови Закарпатської ОДА Петрова (фото)
Вакантну посаду заступника голови Закарпатської ОДА займе Віталій Цвігун, який працював в "Укроборонпромі" та МОЗ.

Після візиту Президента Зеленського в області очікують на підсилення новопризначеного очільника Закарпатської адміністрації. Так, новим заступником Олексія Петрова стане Віталій Цвігун. Про це йдеться у декларації, яку він подав як кандидат. Раніше Віталій Цвігун займав керівну посаду в “Укрзалізниці”. Згодом став директором дивізіону спецекспортерів в “Укроборонпромі” звідки у 2019 році його звільнили.

Щодо діючих заступників Олексія Гетманенка та Ольги Травіної, то вони продовжують виконувати свої обов’язки. Жодного подання на їх звільнення нема.

Довідково: ВІТАЛІЙ ЦВІГУН
Член Наглядової ради ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» та Комітетів з питань призначень та визначення винагороди посадовим особам Підприємства та Комітету з питань стратегії Підприємства, представник Держави. З березня 2018 р. до листопада 2019 р. працював у ДК «Укроборонпром» на посаді Директора дивізіону спецекспортерів, постачання, інформації та аналітики. У минулому працював у ДП «Укрзалізничпостач» у сфері держзакупівель та з червня – липня 2015 був радником Міністра економічного розвитку та торгівлі. У 2015 –2016 рр. був начальником відділу правового забезпечення держзакупівель юридичного департаменту Мінекономрозвитку. Приймав участь у розробці ЗУ «Про публічні закупівлі» та повний супровід запуску системи «ProZorro» від пілотного проекту до державної системи публічних електронних закупівель. З 2016 – 2018 працював у ПАТ «Укрзалізниця» на посадах заступник начальника/директор філії «Центр забезпечення виробництва». У 2005 закінчив Українську Академію зовнішньої торгівлі, факультет «Міжнародне право» з відзнакою та здобув ступінь магістра з міжнародного права. У 2014 році здобув ступінь магістра з менеджменту організацій у Державному економіко-технологічному університеті транспорту.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар