Тячівському районі струменевим методом - визначено напрямки проведення робіт

квітня 23 / 2020
Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець провів нараду щодо проведення ремонту доріг загального користування місцевого значення.

Участь у зібранні взяли - головний інженер ДП "Служба місцевих автомобільних доріг в Закарпатській області" Олег Павликівський, секретар ради Вільховецької ОТГ Едуард Гуртовий, начальник відділу енергоефективності , ЖКГ та інфраструктури Тячівської РДА Катерина Фаловська, представники ШБУ № 77.
Відтак було наголошено, що на території області заплановано проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення струменевим методом, в тому числі й у Тячівському районі.
На що передбачено відповідні кошти та визначено підрядника - ТОВ "ШБУ-77", яким виграно тендер на проведення даних робіт.
Вони, зокрема, передбачають - влаштування одношарової поверхневої обробки, з одним розсипом щебеню механізованим способом, ліквідація вибоїн, забивання тріщин і просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з емульсійно -мінеральних сумішей при глибині вибоїн до 50 мм.
Як наголосив в.о. голови РДА Михайло Полажинець найбільш проблемними ділянками доріг місцевого значення на сьогодні в районі залишається напрямок з с. Вонігово - ур. Занівка та с.Бедевля - Усть- Чорна. Тому важливо провести ремонтні роботи саме там , де через вибоїни ускладнюється проїзд автотранспорту та безпека руху.
Відтак домовлено про те, що представниками від Служби доріг та ШБУ-77 буде проведено обстеження даних доріг з метою подальшого проведення їх ремонтів, де це можливо визначеним методом.
Тячівському районі струменевим методом - визначено напрямки проведення робіт
Тячівському районі струменевим методом - визначено напрямки проведення робіт

Пресслужба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар