Голова облради заявив що на Закарпатті 5000 інфікованих коронавірусом (фото)

березня 29 / 2020
Голова облради заявив що на Закарпатті 5000 інфікованих коронавірусом (фото)
У мережі з‘явилася інформація про те, що в Закарпатській області насправді хворих коронавірусом може виявитися набагато більше людей.

Про це заявив сьогодні голова Закарпатської облради Михайло Рівіс на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Треба розуміти що реально в області зараз близько 5000 інфікованих які щосекунди сіють вірус.

Вони ніяк не можуть зрозуміти що районні лікарні не готові до масового поступлення хворих і надіються сперти все однією інфекційною лікарнею в якій всього 70 ліжок. Це при тому що у світі під палати переобладнують стадіони і торговельні центри. А в нас навіть запасу ліжок немає білизни та матраців я не говорю про ліки і професійне обладнання. Медики не мають засобів індивідуального захисту. Тому кожен хто сьогодні на шашликах а не вдома не усвідомлює на яку небезпеку себе наражає», – йдеться у заяві Рівіса в коментарях до публікації про інфіковану мукачівку.

«Не так багато пройшло часу , коли було повідомлення про підозру жінки з Мукачева на короновірусну хворобу . Це було 23 березня і тільки 29 березня вже Закарпатська ОДА та її в.о голови Закарпатської ОДА повідомив , що жінка хвора . За цей період від цієї тільки жінки, що уже підтверджено лабораторними аналізами захворіло ще 19 чоловік . Зараз терміново шукають всіх інших осіб , які контактували з тими 19 особами . Скільки інфікованих зараз є в області наразі не знає ніхто . Михайло Рівіс на своїй сторінці у фейсбук заявив, що інфікованих може бути близько 5000 осіб. Закарпатська ОДА всі свої зусилля на протидію поширенню вірусу почала займатися різними формами спростування та замовчуванням . Натомість 153 мільйони гривень, які виділила Закарпатська обласна рада ще 18 березня залишаються нерозподіленими. Нажаль Закарпатська ОДА та система охорони здоров’я втратила цей час, коли можна було спокійно підготувати медичні заклади області до прийому хворих та закупці всіх необхідних медикаментів , приладів та засобів індивідуального захисту . Депутати обласної ради обурені такою бездіяльністю Закарпатської ОДА , медичні заклади області не отримали коштів щоб підготуватись до поступлення хворих . І як каже народна мудрість «Спасения утопающих , дело рук самих утопающих»», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Роман Келемен - з посиланням на Перший.
Голова облради заявив що на Закарпатті 5000 інфікованих коронавірусом (фото)

Голова облради заявив що на Закарпатті 5000 інфікованих коронавірусом (фото)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар