Термінове звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися із-за кордону!

березня 26 / 2020
Термінове звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися із-за кордону!
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо вас дотримуватися карантинних заходів та самоізоляції.
На жаль, як бачимо з інформаційних повідомлень, у Європі та світі захворювання на коронавірус сягнуло масштабів пандемії, і в Україні на сьогодні ця небезпечна інфекція вже забрала життя п’ятьох наших співвітчизників.
З метою недопущення поширення COVID-19 для всіх, хто повернувся з-за кордону, передбачена 14-денна самоізоляція вдома.
Це означає утримання від контакту з іншими, навіть на відстані менше ніж 2 метри.
Фахівцями досі остаточно не визначено всі способи поширення вірусу. На жаль, не є виключенням і те, що людина сама може й не хворіти, і в той час бути носієм вірусу.
Доведено, що майже 80 % людей легко переносить це захворювання, але в той же час залишаються джерелом його поширення для всіх оточуючих.
Тому переконливо просимо вас не виходити на вулицю та в громадські місця, не відвідувати родичів, а залишатися вдома.
У разі виявлення у себе будь яких симптомів погіршення самопочуття і ознак респіраторних захворювань негайно повідомити свого сімейного лікаря.
Наголошуємо про дію Закону України № 3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».
За порушення карантинних заходів передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність - штраф від 17 000 до 51 000 гривень або арешт до 6 місяців, обмеження чи позбавленням волі до 3 років.
Шановні мешканці Тячівщини!
Давайте разом недопустимо поширення в нашому районі коронавірусу та захистимо від смертельної хвороби себе, своїх рідних і близьких!
Саме від усвідомлення та відповідальності кожного з нас залежить здоров’я і благополуччя мешканців усього району.
На сьогодні епідемічна обстановка в районі спокійна і контрольована, на території населених пунктів жодного випадку підозри на коронавірус не виявлено.
Сподіваємось, що всі з розумінням поставитесь до тимчасових обмежень і виконуватимете карантинні заходи та правила самоізоляції.
Кожен з нас повинен розуміти, що від його поведінки залежить здоров’я, а можливо і життя інших людей.
Просимо зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких!
Будьмо здорові!
Оперативний штаб із запобігання та протидії поширенню коронавірусу COVID-19 в Тячівському районі
Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...