Депутати Тячівської районної ради виділили понад 2 млн грн. на боротьбу з коронавірусом

березня 25 / 2020
Депутати Тячівської районної ради виділили понад 2 млн грн. на боротьбу з коронавірусом
Сьогодні, 25 березня, відбулося третє пленарне засідання 26-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. Вів його голова ради Василь Каганець.

Депутати зібралися з метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів та у зв’язку із загрозою поширення на території району коронавірусної інфекції COVID-19. У залі зареєструвались 24 народні обранці
Депутати райради внесли зміни до Програми створення та накопичення районного резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2020 рік, передбачивши в районному бюджеті 820 тис. грн. на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, засобів індивідуального захисту та дезинфекції, медичних приладів комунальним неприбутковим підприємствам Тячівської районної ради, Тячівському та Дубівському відділам поліції, Тячівському РВ УДСНС в Закарпатській області, Тячівському РУ ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області, Тячівській районній філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України», Тячівській СЕМД КНП «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги Закарпатської обласної ради».
А також внесли зміни до Програми матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я Тячівського району, які реформуються, на 2020 рік – передбачили 1,2 млн грн. на закупівлю медобладнання для КНП «Тячівська районна лікарня».

Відповідні зміни внесли до районного бюджету-2020.
Крім цього, у блоці питань «Різне» затвердили фінансовий план КНП «Тячівська районна лікарня».
Щоб у разі потреби розглядати вкрай важливі питання, які можуть виникати у зв’язку загрозою поширення коронавірусу на території Тячівщини, депутати проголосували за те, щоби провести сесію у чотири пленарні засідання. Про дату і час проведення четвертого буде поінформовано додатково.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар