У Виноградові провели екстрене засідання районної та міської рад, щодо забезпечення обладнанням лікарню

березня 17 / 2020
У Виноградові провели екстрене засідання районної та міської рад, щодо забезпечення обладнанням лікарню
Скликані екстрені засідання сесій міської та районної рад з питань забезпечення обладнанням районної лікарні

17 березня 2020 року відбулося спільне засідання представників міської та районної рад, депутатів та керівників медичних установ на території району.

Ситуацію у нашому районі щодо впровадження заходів з протидії виникнення та поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) обговорено за участю голови Виноградівської районної ради Віталія Любки, його заступника Адальберта Сверенка, міського голови Степана Бочкая, керівників районної лікарні Олександра Милюкова та Центру первинної медико-санітарної допомоги Агати Гал, депутатів міської ради Івана Матрунича та Йосипа Фізеші, начальника фінуправління Валерії Варги тощо.

Керівник КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександр Милюков інформував про оснащення лікарні обладнанням для лікування хворих на коронавірус. Станом на сьогодні в районі немає випадків захворювання на коронавірус. Однак наразі в лікарні є лише чотири апарати штучної вентиляції легенів і нагальна потреба в закупівлі додаткових апаратів. Втім, у зв’язку з епідемією в світі, є гострий дефіцит такого обладнання. Тому сьогодні є можливість придбання лише чотирьох таких апаратів для Виноградівської районної лікарні.
У Виноградові провели екстрене засідання районної та міської рад, щодо забезпечення обладнанням лікарню

Відтак присутні обговорили питання закупівлі апаратів штучної вентиляції легенів та кисневого концентратора, необхідного для отримання чистого кисню з атмосферного повітря. Зокрема з міського бюджету передбачається виділити 800 тис.грн на придбання двох апаратів середнього класу та кисневого концентратора. Виноградівською районною радою буде розглянуте питання про виділення 1 млн 200 тис грн. на ці цілі.

Як було вирішено на нараді, питання виділення коштів на закупівлю медичного обладнання буде розглянуте на позачергових сесіях міської та районної рад. Сесії будуть проведені у терміновому режимі ? вже завтра, 18 березня 2020 року.

Окрім того, керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Агата Гал інформувала про забезпечення амбулаторій району засобами захисту. Так на сьогодні медичним працівникам не вистачає масок та деззасобів, які також наразі в дефіциті. Тож на нараді було вирішено звернутися до місцевих виробників щодо виготовлення масок власними силами.

Виноградівська районна рада
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар