Мукачівка в Єгипті: чи змінилася ситуація в “полоні” для українців

березня 16 / 2020
Мукачівка в Єгипті: чи змінилася ситуація в “полоні” для українців
“Це несправедливо, і так бути не повинно. Ми просто хочемо повернутись до наших батьків і сімей”, – дівчина з Мукачева про ситуацію в Єгипті – українців покинули на призволяще.

Нагадаємо, як повідомляв “Перший.com.ua” раніше, “Полон” замість відпочинку? Мукачівка розповіла про своє перебування в Єгипті“.

Редакція нашого сайту сконтактувала з дівчиною. Втім, як виявилось, станом на момент цієї публікації ситуація не змінилася, українців, вочевидь, покинули напризволяще.

Так, за словами мукачівки Міли Івегеш, вона досі не отримала жодної відповіді від посольства. Хоча, як і рекомендує МЗС України, зареєструвалася на усіх вказаних ресурсах та зверталася до відомства.
Водночас, як зазначає дівчина, повідомляється, що вже з 19 березня Єгипет буде повністю закрито на вліт і на виліт, а як доправлятимуть додому українців – досі невідомо.

Попри те, що Україна говорить про евакуацію своїх громадян з 13-го числа, перші хто зупинив евакуацію це була Україна. Туристи наразі фактично залишаються заручниками ситуації у Єгипті.

Про це люди говорять і у коментарях до публікацій на сторінці “Коронавірус у світі – оперативно від МЗС України”.

Втім, на численні звернення у МЗС відповідали наступне:

“Дякуємо за повідомлення!
МЗС України працює цілодобово для реагування на звернення в умовах надзвичайної ситуації поширення коронавірусної інфекції у світі.
Якщо ви в Україні, будь ласка, напишіть ваше питання в листі ра e-mail: [email protected]
Якщо ви за кордоном, зайдіть на сторінку посольства чи консульства України у вашій країні перебування
Там ви знайдете прямі адреси електронної пошти та посилання на сторінки у соцмережах.
У будь-який час ви можете написати своє звернення на цю адресу чи в повідомлення цих сторінок.
Ми опрацьовуємо абсолютно всі дзвінки, незважаючи на чергу, телефон гарячої лінії продовжує працювати:
+38 (044) 238-16-57.
Чимало з вас останніми днями не могли додзвонитися на гарячі лінії чи були змушені довго чекати. Висловлюємо свої вибачення за ці незручності. На жаль, черга може бути довгою, бо лінії перевантажені їхньою кількістю.
З повагою
Команда МЗС України”.

Разом із цим, наразі у відомстві повідомили, як будуть формувати списки громадян на спеціальні рейси для повернення в Україну:

Списки громадян, які мають термінову потребу повернення в Україну спеціальними нерегулярними рейсами, формуватиме посольство або консульство у країні вашого перебування.

????Вам необхідно буде надіслати свої контактні дані на e-mail дипломатичної установи, в якому обов’язково вказати ім’я, прізвище та по батькові, контактний телефон і місце вашого тимчасового перебування.

???? За вказаними контактами вас будуть інформувати щодо місця, дати та часу відправки спеціального рейсу в Україну.

????Контакти усіх закордонних дипломатичних установ України можна знайти на спеціальній сторінці сайту МЗС України.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар