На порозі епідемії в Ужгородській міській поліклініці планують звільнити третину персоналу

березня 16 / 2020
На порозі епідемії в Ужгородській міській поліклініці планують звільнити третину персоналу
Про спробу звільнити третину працівників Ужгородської міської поліклініки повідоми народний депутат України Роберт Горват на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

“Щойно отримав інформацію, що в Ужгороді, у час, коли кожен лікар та медичний працівник – на вагу золота, готуються звільняти лікарів та медперсонал міської поліклініки! Як мені повідомили, завтра завідувачі відділень Ужгородської міської поліклініки повинні надати новій директорці закладу списки 30% працівників, котрі будуть ЗВІЛЬНЕНІ.

Директорці, яка, до речі, ще й двох тижнів не працює на посаді. Без жодних пояснень, без розмов із персоналом, без будь-яких логічних на те підстав і в умовах, коли ми ризикуємо зіткнутися з епідемією”, – заявив Горват.

Разом з тим, нардеп звернувся до нової очільниці медзакладу Мирослави Брецко, яка, до речі, тільки нещодавно виграла конкурс на відповідну посаду, з вимогою пояснити рішення про звільнення медперсоналу:

“Дуже хотілося б поцікавитися у пані директорки КП «Ужгородська міська поліклініка» Мирослави Брецко, на яких підставах і керуючись якими доводами, вона збирається звільнити близько 70(!) працівників свого закладу?”

Парламентар також вимагає реакції на отриману інформацію від керівництва Ужгородської міської ради, до управління якої фактично входить міська поліклініка:

“Пане мер, як думаєте, чи не знадобиться місту допомога цих 70 людей, якщо Ужгороду доведеться боротися з можливою епідемією коронавірусу? Розберіться із цією ситуацією, поки не стало пізно! Такі рішення ваших ставлеників несуть загрозу здоров’ю та життю ужгородців!”
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар