Поліцейські Закарпаття відвідали військову кафедру Ужгородського національного університету

лютого 28 / 2020
Поліцейські Закарпаття відвідали військову кафедру Ужгородського національного університету
Працівники кадрової служби Головного управління Національної поліції в Закарпатській області відвідали з метою популяризації служби в поліції Ужгородський національний університет, зокрема його військову кафедру. Гості розповіли майбутнім випускникам кафедри про особливості служби в поліції.

Сьогодні, 28 лютого, Ужгородський національний університет відвідали працівники кадрової служби поліції області.

Т.в.о заступника начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП - начальник відділу комплектування майор поліції Віктор Міхалко та начальник відділу проходження служби та організації соціальної роботи УКЗ ГУНП підполковник поліції Андрій Готько спілкувалися з майбутніми випускниками військової кафедри університету.

Гості з поліції розповіли студентам кафедри про особливості вступу та проходження служби в рядах Національної поліції, про структуру обласного управління поліції. Окремо зупинилися на особливостях соціального та медичного забезпечення поліцейських. Зокрема, розповіли про умови лізингу житла для працівників поліції.

Відповівши на численні запитання аудиторії, запросили майбутніх випускників університету на службу в поліцію області.

На завершення начальник військової кафедри Ужгородського національного університету полковник Василь Олійник подякував гостям із поліції за цікаву та пізнавальну лекцію для студентів. Він також продемонстрував поліцейським аудиторії, в яких навчаються студенти, та матеріально-технічну базу військової кафедри.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Поліцейські Закарпаття відвідали військову кафедру Ужгородського національного університету
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар