Тестів-системи на коронавірус на Закарпатті ще немає

лютого 27 / 2020
Тестів-системи на коронавірус на Закарпатті ще немає

Twitter
Google+
LinkedIn
Pinterest
Тест-системи на коронавірус на Закарпаття ще не прибули
access_time27.02.2020 15:08chat_bubble_outlineЗалишити коментар

Про це повідомила під час брифінгу у Закарпатській ОДА обласний епідеміолог Вікторія Тимчик. Також вона зазначила, що людина, яка подорожувала має стежити за станом свого здоров’я, дивитися чи нема ознак ГВРІ.

“Якщо є ознаки, то громадянин телефонує своєму сімейному лікарю. Ні в якому разі не варто ходити по різних спеціалістах – потрібно обмежити кількість контактів. Далі приїде швидка, у бригаду якої може входити і сімейний лікар пацієнта”, – говорить Вікторія Тимчик.

Якщо комісійно буде підтверджено підозри на коронарвірус, то епідеміолог збирає тісні контакти спілкування особи.

Ці люди також матимуть певні лабораторні процедури, буде щоденне спостереження: огляд, візит лікаря або інформування про стан у телефонному режимі.

Якщо не підтвердився діагноз або був поставлений якийсь інший, то до контактних осіб застосують такий же алгоритм дій, як до основного пацієнта.

Щодо тестів-систем, то Вікторія Тимчик зазначила, що тривають перемовини між вірусологами і узгоджуються моменти у протоколі, аби кожен з них міг їх використовувати за місцем діяльності. Наразі у Києві проводиться навчання для цих спеціалістів, серед них і вірусолог з Ужгорода.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...