Закарпатські поліцейські відвідали 7 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах

лютого 24 / 2020
Закарпатські поліцейські відвідали 7 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах
До родин Ужгорода навідались мобільна група реагування на факти домашнього насильства у м. Ужгород спільно з Ужгородським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а до родин Іршавщини – інспектор ювенальної превенції Іршавського відділення поліції.

З метою профілактики недопущення порушення прав дитини, інспектори ювенальної превенції Головного управління Національної поліції, спільно з мобільною групою реагування на факти домашнього насильства міста Ужгород, а також з Ужгородським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відвідали 5 сімей обласного центру, які опинились у складних життєвих обставинах та в яких виховуються неповнолітні діти.

Працівники поліції перевірили побутові умови проживання, наявність найнеобхіднішого для виховання та розвитку дітей, а саме продуктів харчування, сезонного одягу, місць для навчання та відпочинку. Також поліцейські звертали увагу на фізичний та моральний стан дітей. Крім того, правоохоронці поспілкувалися з батьками та наголосили їм про необхідність неухильного виконання батьківських обов`язків.

Аналогічний візит був здійснений інспектором ювенальної превенції Іршавського відділення поліції Яною Горзов, яка відвідала дві сім`ї та наголосила батькам на необхідності належного виховання своїх дітей та відповідного догляду за ними.

Подібні профілактичні заходи працівники поліції проводять у всіх районах Закарпаття із залученням відповідних соціальних служб.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...