Патрульні поліцейські пояснили, чому на виклик, вони іноді тратять по пів години

лютого 19 / 2020
Патрульні поліцейські пояснили, чому на виклик, вони іноді тратять по пів години
Завантаженість екіпажів, затори, відсутність точної інформації про місце події — це частина тих явищ, які можуть завадити патрульним якомога швидше прибути на виклик

Нещодавно у ЗМІ та соцмережах з’явилася інформація про прибуття екіпажу на завдання через пів години після виклику. Ця подія трапилась 17 лютого. Мукачівські патрульні отримали виклик про допомогу, однак, одразу виїхати на завдання інспектори не змогли, оскільки займалися оформленням постанови на водія, що порушив правила дорожнього руху неподалік. Тому виклик передали іншому екіпажу, який знаходився найближче до місця події. Після прибуття, патрульні розшукали жінку, про яку йшлося у повідомленні, проте, допомоги вона не потребувала, заявивши інспекторам, що все гаразд.

Цього разу, прибути на виклик патрульні змогли через пів години після дзвінка на спецлінію 102. Зазвичай, середній час прибуття екіпажу на завдання — 7-9 хвилин, у залежності від завантаженості доріг чи наявності вільних екіпажів цей час може бути меншим або більшим. Однак, із впевненістю можемо зазначити — патрульні докладають максимальних зусиль, аби якомога швидше прибути за викликом.

Сподіваємось на порозуміння з боку громадян! Працюємо для вашої безпеки!
Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...