У поліції Закарпаття відбулася нарада кадрової служби

лютого 19 / 2020
У поліції Закарпаття відбулася нарада кадрової служби


У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулася робоча нарада кадрового підрозділу, на яку завітали керівники Львівського державного університету внутрішніх справ. На зустрічі обговорювалося питання співпраці та майбутнього навчання у Львівському виші системи МВС жителів Закарпаття та правоохоронців краю.

Сьогодні, 19 лютого, в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулася нарада кадрового підрозділу. На ній розглядалися питання дисципліни та законності серед особового складу, комплектування підрозділів, професійного навчання співробітників та робота в «Освітньому порталі службової підготовки».

У нараді на запрошення керівництва поліції Закарпаття взяли участь та виступили полковник поліції Юрій Назар – директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Львівського державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, професор, а також полковник поліції Ігор Стахура – директор Центру післядипломної освіти, заочного та дистанційного навчання ЛьДУВС, кандидат юридичних наук, доцент.

Гості зі Львова розповіли працівникам кадрового апарату поліції Закарпаття про особливості цьогорічної вступної кампанії у ЛьДУВС та запросили краян, зокрема й діючих правоохоронців, до вступу на навчання до їхнього вишу. Також вони дали відповідь на численні запитання аудиторії.

Як запевнив начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області підполковник поліції Андрій Скороход, працівники кадрового апарату поліції краю проведуть відповідну роз’яснювальну роботу серед краян та своїх колег щодо доцільності вступу до Львівського держуніверситету внутрішніх справ.

З приводу більш детальної інформації щодо умов вступу та навчання у ЛьДУВС звертайтеся в Управління кадрового забезпечення ГУНП області та в кадрові підрозділи територіальних відділів і відділень поліції краю.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...