Гастрономічний фестиваль «Боздоська палачінта» стартував в Ужгороді

лютого 14 / 2020
Гастрономічний фестиваль «Боздоська палачінта» стартував в Ужгороді
За словами організатора заходу Федора Коваля, участь у ньому беруть близько 40 виробників з Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької області. З них 12 – смажать палачінти – млинці з різними начинкамиЯна Риган смажить та продає млинці на фестивалі «Боздоська палачінта». Дівчина бере участь у заході вперше.

ЯНА РИГАН, учасниця фестивалю

«У нас є багато різних начинок: є м’ясні начинки, є різних багато солодких млинців. Є з нутеллою й бананом, є із «згущоночкою», так само є з різними вареннями – малинове, полуничне, яфинове. Так само блінчики є з курочкою, з м’ясом, є грибні соуси, сирні. Додаємо різні добавочки до нутелли. Я думаю, що вони будуть дуже смачні. Плюс соуси ми самі варимо, що домашні в нас соуси».

Ужгородець Юлій Тар прийшов на фестиваль «Боздоська палачінта», щоб скуштувати млинці.

ЮЛІЙ ТАР, відвідувач

«Я хотів сказати дуже смачні, але скажу – офігенні. Незважаючи на те, що погода, м’яко кажучи, не до душі, саме свято, самі локації палаток, настрій людей, хоч їх мало, піднімає настрій нам і, дай Бог, щоб було часто».

За словами організатора Федора Коваля, фестиваль «Боздоська палачінта» має чотири футзони – гастролокацію, сирну, медову й винну. Окремо розмістили локацію із сувенірами.

ФЕДІР КОВАЛЬ, організатор

«Приблизно 40-ка підприємців у нас на сьогоднішній день здійснюють підприємницьку діяльність. Це – мед, сир, бринза, футкори й тому подібне».

Окрім млинців-палачінт, відвідувачі можуть спробувати рибну й м’ясну продукцію та страви закарпатської кухні.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...