Чи пропускають закарпатські водії на дорозі оперативні та спеціальні транспортні засоби, які виконують невідкладні завдання? (Відео)

лютого 14 / 2020
Чи пропускають закарпатські водії на дорозі оперативні та спеціальні транспортні засоби, які виконують невідкладні завдання? (Відео)
стартували профілактичні заходи “Увага! Спецсигнали!”????????

Протягом двох тижнів, а за потреби й більше, триватимуть спільні профілактичні відпрацювання патрульної поліції, швидкої допомоги та ДСНС. Про це сьогодні під час пресбрифінгу повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

“Такі заходи ми проводимо для того, щоб нагадати водіям про важливість давати дорогу спецтранспорту й актуальність цієї проблеми. Адже існують непоодинокі випадки, коли водії ігнорують маячки і звукові сирени та свідомо не пропускають оперативні автомобілі, які поспішають на виклик. Але не треба забувати, що спецтранспорт спішить на виклик, бо хтось потребує негайної допомоги, а втрачений час може коштувати комусь життя”, — наголосив Олексій Білошицький.

Нерідко ситуації, коли водії не надають перевагу спецтранспорту, який спішить на виклик, завершуються ДТП. На жаль, навіть з фатальними наслідками.

Сьогодні спільні екіпажі патрульної поліції та швидкої вже виїхали на перші відпрацювання.

Патрульні перевіряють, як водії пропускають авто зі спецсигналами.
Більшість водіїв дотримувалася правил дорожнього руху. Однак, повністю безперешкодною поїздка для медиків не вийшла.

Після першого виїзду патрульні склали 1 постанову на водія, який не надав дорогу та не забезпечив безперешкодний проїзд спецтранспорту.

Нагадуємо, що за цей вид правопорушення передбачена адміністративна відповідальність – штраф у сумі 510 гривень (ч.3, ст.122 КУпАП).

Водії, будьте свідомими та відповідальними!

Яким був перший виїзд в рамках профілактичних заходів — дивіться на відео????
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...