В облдержадміністрації презентували Програму збереження екосистеми долини річки Тиса

лютого 07 / 2020
 В облдержадміністрації презентували Програму збереження екосистеми долини річки Тиса


Сьогодні, 7 лютого, в ОДА відбулася зустріч з представниками асоціації органів місцевого самоврядування «Закарпатаття – за чисте довкілля».
На засіданні головував в.о. голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко, участь у ньому взяли й керівники структурних підрозділів ОДА.
В ході зустрічі було презентовано Програму збереження екосистеми долини річки Тиса на прикордонній території України, Угорщини, Румунії та Словаччини.
Основними цілями цієї Програми є охоплення 20% населення Закарпатської області сучасною системою збору очищення побутових каналізаційних стоків, побудова сучасної інноваційної каналізаційної очисної споруди у населених пунктах Поляна, Великий Березний, Буштино, Перечин, Сторожниця, Іршава, Воловець, Міжгір’я, Чоп та інших, покращення якості води у річці Тиси та придатності води для купання у створах річок населених пунктів, охоплених Програмою.
В результаті реалізації цієї Програми очікується відновлення природних екосистем у річках області, зростання привабливості Закарпаття для українських та іноземних туристів, створення позитивного іміджу України як країни, що застосовує новітні технології у царині охорони природи, покращення стосунків із державами-сусідами.
В ході зустрічі також були обговорені засоби реалізації Програми та проект типового комплексу очисних споруд для населених пунктів від 5 до 20 тис жителів. Також було презентовано проект розміщення заводів та майданчиків накопичення сміття в області.
Олесій Гетманенко запевнив учасників зустрічі у всебічниій підтримці з боку ОДА для реалізації цих амбітних цілей. Фахівці намітили конкретні спільні кроки для їх реалізації.
Пресслужба ОДА
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар