В Ужгороді нагороджували переможців поліцейського турніру з боротьби самбо

лютого 06 / 2020

В Ужгородському спорткомплексі фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбулися змагання з боротьби самбо серед збірних команд поліції краю. Переможців турніру нагородили відзнаками та цінними призами

Учора, 5 лютого, в спорткомплексі ФСТ «Динамо України» в місті Ужгород відбувся спортивний турнір із боротьби самбо серед збірних команд підрозділів Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Поєдинки самбістів проходили у восьми вагових категоріях.

Спортсменів вітали начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області підполковник поліції Андрій Скороход та заступник голови Закарпатського обласного товариства «Динамо України» Михайло Пантьо.
За звання кращого змагалися кілька десятків правоохоронців-спортсменів із різних підрозділів поліції краю. Перемогли найсильніші.

У ваговій категорії до 57 кг. переміг Василь Бенца з Тячівського відділу поліції. У категорії до 62 кг. – Володимир Шумейко з Мукачева. У категорії до 68 кг. – Андрій Вовканич з Ужгорода. У категорії до 74 кг. – Андрій Арутюнов з команди ГУНП області. У категорії до 82 кг. – Василь Стеблюк з команди ГУНП. У категорії до 90 кг. – Євген Бобак із роти поліції особливого призначення. У категорії до 100 кг. – Микола Бобурка з спецпідрозділу КОРД. У найважчій категорії, понад 100 кг., перемогу виборов Любомир Пітух із поліції Тячева.

У командному заліку перше місце вибороли бійці спецпідрозділу КОРД, другими були спортсмени з ГУНП, третіми – тячівці.

Переможці турніру отримали кубки, грамоти, медалі та дипломи. Нагороди переможцям турніру вручив начальник УКЗ ГУНП області підполковник Андрій Скороход.

Турнір засвідчив, що поліцейські Закарпаття перебувають в чудовій фізичній формі, що допоможе їм при виконанні службових обов’язків.