Богдан Хранюк скандальний керівник Держгеокадастру на Закарпатті знову мітить на крісло(відео)

лютого 05 / 2020
На офіційному сайті Держгеокадастру оприлюднено список допущених кандидатів до проходження конкурсу на зайняття вакантних посад начальників головних управлінь в областях.
Богдан Хранюк скандальний керівник Держгеокадастру на Закарпатті знову мітить на крісло(відео)


Також, на офіційному веб-ресурсі Держгеокадастру міститься й інформація про графік проходження допущеними претендентами тестування на знання законодавства та розв’язання ситуаційних завдань.

Щодо кандидатів на згадану посаду в Закарпатській області значаться відповідно 9 та 7 наступних кандидатів.

Богдан Хранюк скандальний керівник Держгеокадастру на Закарпатті знову мітить на крісло(відео)


Як виявилось, на дану посаду претендує скандально відомий закарпатець Богдан Хранюк.

Слід зауважити, що резонанс довкола діяльності згаданого посадовця розгорівся на Закарпатті ще в 2016-му році. Тоді навіть екс-губернатор краю Геннадій Москаль зауважив до очільника Держеокадастру області, що нібито, цитуємо: «Кожен день – скандал. Ви роздаєте землю наліво і направо!»

Це відбулося під час засідання сесії Закарпатської обласної ради 14 червня 2016 року, на якій депутати заслухали звіт керівника Держгеокадастру в Закарпатській області Богдана Хранюка.

На цій сесії , яка, до слова, розпочалася з акції протесту, закарпатські обранці запитали чиновника, на підставі чого без погодження з органами місцевого самоврядування закарпатським Держгеокадастром були виділені земельні ділянки, які призначалися “атошникам”, зовсім іншим людям.

Втім, відповідь Хранюка обурила – виявляється, згідно з його словами, за законодавством Держгеокадастр не зобов’язаний узгоджувати подібні питання ні з ким, крім Києва.Відтак, депутати прийняли рішення детальніше розібратися у цьому питанні аж до висловлення недовіри Хранюку на наступному засіданні сесії.

Проте, вже 15 червня стало відомо про відсторонення від роботи скандального тимчасово виконуючого обов’язки начальника головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області Богдана Хранюка.

Слід зауважити і на тому, що напередодні під час роботи сесії обласної ради його виступ викликав чимало критики і нарікань. Адже, серед іншого, йшлося про виділення 30 гектарів землі біля села Стеблівка Хустського району стороннім особам, в тому числі мешканцям інших областей.
Крім цього, на порталі Держгеокадастру міститься й інформація про врегулювання конфлікту інтересів. Про це йдеться у Наказі № 177 від 9 березня 2016-го року.

«На період до призначення начальника Головного управління дозволити завідувачу юридичного сектору Головного управління Хранюку Богдану Богдановичу, який виконує обов’язки начальника Головного управління, здійснювати відповідно до вимог земельного законодавства перевірку та прийняття відповідних рішень щодо всіх видів документації із землеустрою, розробником якої є товариство з обмеженою відповідальністю «Терра Капітал», у присутності та під наглядом директора Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Держгеокадастру Краснолуцького Олександра Васильовича», – йдеться у тексті документу.

Слід також зазначити, що у липні 2016 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» головних управлінь Держгеокадастру в областях, призначення на які здійснюється Головою Держгеокадастру, який відбувся 07 та 08 липня 2016 року.

Йшлося про крісло заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області. За результатами цього конкурсу переможницею стала Заяць Тетяна Федорівна. Хранюк, який також претендував на цю посаду показав нижчий результат.

Проте, тоді Комісією не було визначено кандидата на зайняття згаданої вакантної посади.

Повертаючись до сьогодення, маємо зазначити, що Богдан Хранюк і наразі обіймає посаду в.о. ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області.

При цьому, варто зауважити, що Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру 14 січня 2020 року оголосила конкурс на зайняття вакантних посад керівництва територіальних органів Держгеокадастру. Серед них – і посада на Закарпатті, а серед претендентів на крісло – знову Богдан Хранюк.

Цього ж дня було оголошено і відповідні результати конкурсу. Проте, як бачимо, переможця конкурсу на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області визначено не було.

Богдан Хранюк скандальний керівник Держгеокадастру на Закарпатті знову мітить на крісло(відео)

Тим часом, як йдеться в повідомленні на сайті Закарпатської ОДА, в області знову вирішували земельні питання.

На цей раз йшлося про земелі Ратівецької сільської ради Ужгородського району. Цьому передувало колективне звернення жителів села.

Зокрема, як повідомляється, жителі села скаржилися на незаконні, на їх думку, дії Держгеокадастру в Закарпатській області щодо видачі земельних ділянок без згоди громади іншим особам та ненадання землі під пасовища та сінокосіння, а також під будівництво селянам.
Богдан Хранюк скандальний керівник Держгеокадастру на Закарпатті знову мітить на крісло(відео)


Під час робочої наради 17 січня 2020-го рку, присутній в.о. ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області Богдан Хранюк зазначив, що виною усьому – дії сільради, яка діяла в інтересах громади, але не в рамках законодавства. Тож сьогодні необхідно переоформити всі необхідні документи, аби люди будувалися на законних ділянках.

Також він поінформував, що із 163 гектарів на 54 га вже надано дозволи під пасовища та сінокосіння. Сільрада ж має впорядкувати землевпорядну документацію і самостійно не змінювати цільове призначення виділених Держгеокадастром земельних ділянок.

Насамкінець, зазначимо, що за інформацією сайту «ПЕРШИЙ.com.ua» Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру прведе наступний єтап конкурсу на зайняття вакантних посад керівництва територіальних органів Держгеокадастру вже 10-го лютого.

Тож, хто очолить Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області – дізнаємось вже невдовзі.

Повідомляє - Перший кабельний
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар