Уряд визначив вісім опорних лікарень на Закарпатті

лютого 01 / 2020
Уряд визначив вісім опорних лікарень на Закарпатті
Кабінет міністрів України затвердив перелік опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року. Всього в Україні їх буде 211. При визначенні таких лікарень брали до уваги доступність медичних закладів для пацієнта. З будь-якого населеного пункту хворого мають доставити до лікарні максимум за годину, повідомляє МОЗ.

Для Закарпаття визначено вісім опорних лікарень.

Закарпатська область
01992430
Комунальне некомерційне підприємство “Берегівська центральна районна лікарня імені Бертолона Ліннера Берегівської районної ради Закарпатської області”

01992506
Комунальне некомерційне підприємство “Виноградівська районна лікарня” Виноградівської районної ради Закарпатської області

01992529
Комунальне некомерційне підприємство “Воловецька центральна районна лікарня Воловецької районної ради”

01992831
Комунальне некомерційне підприємство “Мукачівська центральна районна лікарня”

01992624
Комунальне некомерційне підприємство “Рахівська районна лікарня” Рахівської районної ради

01992682
Комунальне некомерційне підприємство “Тячівська районна лікарня” Тячівської районної ради

43221703
Комунальне некомерційне підприємство “Хустська центральна районна лікарня імені Віцинського Остапа Петровича” Хустської районної ради Закарпатської області

01992819
Комунальне некомерційне підприємство “Центральна міська клінічна лікарня” Ужгородської міської ради

Вибір опорних медзакладів, як твердить МОЗ, відбувся за єдиним підходом до всієї мережі закладів охорони здоров’я, розробленим у співпраці з НСЗУ, міністерством розвитку громад, представниками проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та обласних держадміністрацій.

Опорні лікарні – це загальнодержавний пріоритет. В опорні лікарні скеровуватимуть пацієнтів з інсультом, інфарктом, у них прийматимуть пологи і надаватимуть неонатологічну допомогу. Туди повезуть пацієнтів також з політравмою, гострою хірургічною патологією, черепно-мозковою травмою, нейротравмою тощо.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар