В Ужгородських автобусах запровадили Е-квитки

лютого 01 / 2020
В Ужгородських автобусах запровадили  Е-квитки
01 лютого, в автобусах комунального підприємства “Ужгородський муніципальний транспорт” запрацював Е-квиток.

Про це пише “Четверта студія” з посиланням на допис у Фейсбуці Вадима Криворучка.

“Цей проект реалізований у співпраці АТ КБ ПриватБанк, міжнародної платіжної системи Mastercard та Ужгородська міська рада. Для зручності пасажирів в салонах 20-ти комфортабельних автобусів “Електрон” на поручнях біля кожної з трьох дверей закріплені надсучасні транспортні валідатори”, – йдеться у повідомленні.

Мешканці та гості Ужгорода вже зараз можуть сплатити за проїзд за допомогою банківських карток з функцією PayPass/ PayWave, смартфонами з GooglePay/ ApplePay, а також паперовими QR квитками.

Усі, хто користується мобільним додатком Приват24 можуть сканувати QR безпосередньо з екрану валідатора. При скануванні буде доступний вибір між квитком повної вартості за 7 грн. або учнівського квитка за 5 грн.

“Маєте поки що картку з магнітною стрічкою? Тоді до вашої уваги мережа з більш ніж 1200 торгових pos-терміналів у майже всіх магазинах міста. Саме в цих терміналах достатньо швидко отримати паперовий QR квиток на одну або декілька поїздок. Достатньо натиснути “0” на терміналі і вказати необхідну кількість квитків. Отриманий термінальний паперовий QR квиток просто скануйте у валідаторі при вході в автобус.

Наразі ситуація з перевезенням пільгової категорії пасажирів (в т.ч. пенсіонерів) залишається без змін. Можливість обліку перевезень цих категорій пасажирів буде реалізована за допомогою вже наявної окремої банківської Картки ужгородця з дизайном площі Петефі після відповідного рішення Ужгородської міської ради”, – йдеться у поввідомленні.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар