Рятівником може бути кожен - працівник поліції охорони запобіг пожежі у приватному житловому будинку

січня 29 / 2020
Щоб рятувати людей, не обов’язково працювати в Державній службі з надзвичайних ситуацій. Яскравий доказ цього – вчорашні подія, що мала місце в Ужгороді.
Рятівником може бути кожен - працівник поліції охорони запобіг пожежі у приватному житловому будинку

28 січня на вул. 8 Березня сталася пожежа на першому поверсі багатоповерхівки. Федір Кормош, начальник відділу кадрів Управління поліції охорони в Закарпатській області, саме йшов додому з роботи, коли помітив дим. Чоловік не залишився осторонь й одразу побіг попереджати всіх сусідів про небезпеку. Він же о 19:30 зателефонував до Служби порятунку.

На місце події приїхали два відділення 14-ї державної пожежно-рятувальної частини. Оскільки власниці помешкання не було вдома, то рятувальникам довелося в присутності правоохоронців виламати двері. Далі бійці ДСНС за лічені хвилини впоралися з пожежею. Вже о 19:40 загоряння було повністю ліквідоване. Вогонь знищив лише електричний подовжувач, який залишили в розетці, і ввімкнений в нього фумігатор від комарів.

Остаточну причину виникнення пожежі й суму завданих збитків встановлюють правоохоронні органи.У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...