Рятувальники продовжують інспектувати заклади з масовим перебуванням людей

січня 27 / 2020
Рятувальники продовжують інспектувати заклади з масовим перебуванням людей
Працівники ДСНС Закарпаття продовжують проводити позапланові перевірки протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей.

Так, 27 січня, рятувальники вивчали стан забезпечення пожежної безпеки закладів освіти у Перечинському, Великоберезнянському та Рахівському районах.

Зокрема інспекторський склад Перечинського районного сектору проінспектував дотримання правил пожежної безпеки у ЗОШ І-ІІ ступенів с. Зарічево, а іх великоберезнянські колеги перевірили протипожежний стан Костринського ліцею.

Також у ході перевірок відпрацьовуються практичні заходи по евакуації людей із небезпечної зони. Одночасно з практичним заняттями працівники ДСНС в чергове нагадали учням про правила поведінки під час пожежу у школі чи вдома та розповіли про порядок дії на випадок виникнення різних надзвичайних подій.
Рятувальники продовжують інспектувати заклади з масовим перебуванням людей

Станом на 27 січня працівниками підпорядкованих підрозділів Управління ДСНС в області із запланованих 1504 об’єктів проведено перевірки 994 закладів. Виявлено 13124 порушення встановлених законодавством вимог техногенної та пожежної безпеки та складено 994 адміністративні протоколи на посадових осіб за порушення вимог Правил пожежної безпеки. Окрім цього, підготовлено 43 адміністративних позовів до Закарпатського окружного адміністративного суду для прийняття рішення щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення роботи об’єкту.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...