Євробачення-2020. Відомі імена членів журі та учасників відбору (фото)

січня 23 / 2020
Євробачення-2020. Відомі імена членів журі та учасників відбору (фото)
Зовсім скоро розпочнеться боротьба артистів за право представляти країну на Євробаченні-2020, і вже відомі імена 16-х півфіналістів. Повідомляє Табло ID.

Також нарешті оголосили трьох членів журі, в якому цього року відбулися кардинальні зміни.
Євробачення-2020. Відомі імена членів журі та учасників відбору (фото)

Отже, 8-го та 15-го лютого у півфіналах змагатимуться KHAYAT, Katya Chilly, David Axelrod, Jerry Heil, Еліна Іващенко, [О], Assol, CLOUDLESS, GARNA, FO SHO, Олександр Порядинський, TVORCHI, GIO, KRUTЬ, Go-A та MOONZOO feat. F.M.F. Sure.

“У цьому році є дуже важливе нововведення конкурсу. Воно обмежує участь у Нацвідборі артистам, у яких був хоча б один концерт в РФ з 2014-го. Тим не менш, ми отримали достатню кількість заявок від артистів дуже різних жанрів та музичних напрямків – як відомих широкій аудиторії, так і від новачків, що для Національного відбору завжди пріоритетно”, – наголосив продюсер Руслан Квінта.

Судитимуть учасників троє членів журі: Андрій Данилко, Тіна Кароль і генеральний продюсер радіохолдингу “ТАВР Медіа” Віталій Дроздов.

“Я дуже ціную, що мені довірили стати частиною професійного журі Національного відбору на Євробачення-2020. Сподіваюся, що мій майже 30-річний досвід роботи на радіо буде корисним при виборі саме тієї пісні і того артиста, які зможуть зачепити масову європейську аудиторію”, – заявив Дроздов.

22-го січня відбудеться жеребкування, за результатами якого визначиться порядок виступів у першому та другому півфіналах. А прямі ефіри Національного відбору на Євробачення-2020 пройдуть 8, 15 (півфінали) та 22 лютого (фінал).
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...