Навколо Берегова побудують об’їзду дорогу

січня 23 / 2020
Навколо Берегова побудують об’їзду дорогу

«У 2020 році Укравтодор планує будівництво та реконструкцію 9 об'їзних шляхів загальною протяжністю 101,5 км. Також у планах будівництво об’їзної міста Берегове, що дозволить значно підвищити привабливість України на ринку міжнародних автомобільних перевезень» - йдеться в офіційному повідомленні прес-служби.
Питання побудови цієї дороги неодноразово піднімалися міської радою Берегова та її міським головою Золтаном Бабяком. Через аварійний міст через річку Верке, прийшлося пере направити рух великовантажних автомобілів через Виноградів, що там теж створило багато проблем проїзду через місто.

До даної проблеми підключилися закарпатські депутати – мажоритарники - Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк, які звернулись до Прем’єра Олексія Гончарука.
У колективному зверненні йшлося про те, що для Закарпатської області вкрай потрібне повернення коштів дорожнього експерименту, відновлення фінансування на ремонт доріг.

Наразі довгоочікуване питання будівництва дороги колективними зусиллями вирішено, що зніме проблеми транзитного проїзду великовантажних автомобілів через Виноградово та Берегово.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...