На Закарпатті розшукують 78 поліцейських

січня 21 / 2020
На Закарпатті розшукують 78 поліцейських
З 21 січня в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області розпочався черговий конкурс на заміщення вакантних посад у різних підрозділах та службах обласного управління та територіальних відділів (відділень). Про це йдеться в повідомленні на Офіційному сайті Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

“Загалом поліція області має потребу в 78-х нових працівниках. Зокрема, слідчих, дільничних офіцерах поліції, поліцейських з обліку та зберігання речових доказів та озброєння, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських роти конвойної служби, ізолятора тимчасового тримання, молодших інспекторах-кінологах Кінологічного центру“, – сказано у повідомленні.

За інформацією Відділу комунікації поліції Закарпатської області, н а молодих працівників поліції очікує заробітна плата в розмірі від 9000 гривень, перспектива професійного та кар’єрного зростання, реальна можливість отримання житла за пільговими умовами, відшкодування орендованого житла тощо.

“Якщо ви маєте бажання поповнити великий та дружній колектив правоохоронців Закарпаття, то звертайтеся щодо участі в конкурсі для вступу на службу в поліцію в управління кадрового забезпечення ГУНП області (м.Ужгород, вул.Ракоці,13) та в кадрові підрозділи відділів і відділень поліції на місцях”, – зазначають в ГУНП у Закарпатській області.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...