У Вільховецькій ОТГ відкрилася "Соціальна кімната", куди можна принести речі для потребуючих людей.

грудня 09 / 2019
У Вільховецькій ОТГ відкрилася "Соціальна кімната", куди можна принести речі для потребуючих людей.

У Вільховецькій громаді до Дня благодійності відкрилася “Соціальна кімната”, куди можна принести свої речі, і таким чином допомогти людям, які мають у цьому потребу.Ми вже давно виношували ідею допомоги людям. Це питання поставало у різних колах. На засіданнях Молодіжної ради ми обговорювали, що ми можемо зробити для потребуючих людей, зверталися люди і особисто, із пропозиціями створити пункт допомоги. Остаточно питання зрушилося з “мертвої точки”, коли новостворене Управління соціального захисту почало бити на спалах про те, що у нас є сім’ї, які живуть за межею бідності і часто не знають з чого приготувати обід, не те, щоб говорити про інші речі. Тому одяг - це найменше, чим ми можемо допомогти, - розповідає співзасновник Молодіжної Ради Емілія Кричфалушій.Начальник управління соціального захисту каже, що у Вільховецькій громаді наразі нараховується 270 малозабезпечених сімей, 50 матерів-одиначок, 17 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і 52 особи, які отримують соціальну послугу "Догляд вдома":

Ці люди потребують не тільки одяг, можна приносити продукти харчування, іграшки та інші речі, які знадобляться у побуті. 19 грудня - Міжнародний день допомоги бідним людям, тож ми надіємося зібрати достатню кількість необхідних речей, аби порадувати цих людей до новорічних свят.

Вільховецька сільська рада надала приміщення для “Соціальної кімнати” наразі її потрібно обладнати полицями, тому, якщо ви бажаєте долучитися до благодійності, ми відкриті до співпраці.

“Соціальна кімната” знаходиться на 3-му поверсі Вільховецької сільської ради (вул. Центральна, 118). Вона завжди відкрита для милосердя. Якщо ви хочете допомогти, просто приносьте і залишайте речі у кімнаті. Пізніше, коли речей буде вдосталь, ця кімната буде відкритою для нужденних людей, куди вони зможуть прийти і взяти для себе необхідні речі.І пам'ятайте : Добро - це найкращий метод зробити світ кращим! Добро починається з мене!
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...