Нова митниця - Митниці запрацювали по новому, що змінилося

грудня 08 / 2019
Сьогодні розпочала роботу нова Державна митна служба України.

Про це повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

Запуску передувало кілька місяців роботи. Зокрема, кількість регіональних митниць скоротилося з 26 до 16, а Верховна Рада ухвалила кілька нових законів. Також запущено тестовий портал і колл-центр для скарг громадян. Створено калькулятор розрахунку платежів під час митного оформлення автомобілів.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Кабмін вирішив реорганізувати Державну фіскальну службу України і розділити її на державні податкову і митну служби.
Нова митниця - Митниці запрацювали по новому, що змінилося

Через нововведення громадян попередили про незручності. Далі офіціна інформація від Нової митниці.

З 0 годин 8 грудня 2019 року розпочинають виконання митних формальностей? митниці, створені в структурі Держмитслужби України, та припиняються відповідні повноваження? митниць ДФС.
Також звертаємо увагу та просимо врахувати в діяльності, що в перші дні роботи Держмитслужби через переведення роботи митниць на новий класифікатор місць митного оформлення (гіперпосилання http://sfs.gov.ua/…/000/002/7…/Dodatok_Klasif_kator_495.xlsx), зміну електронних адрес підрозділів митного оформлення та прав доступу посадових осіб митниць до програмно-інформаційних комплексів Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби можливі помилки в прийнятті та адресації електронних митних декларацій.
Додатково інформуємо, що проблем із справлянням митних платежів при оформленні товарів у зв’язку із початком роботи митниць Держмитслужби у неділю 8 грудня 2019 року та у подальшому не передбачається. Кошти авансових платежів (передоплати) перераховані платниками митницям ДФС будуть використовуватися для справляння митних платежів і митницями Держмитслужби! Але – будьте уважними! Якщо коштів недостатньо для митного оформлення товарів, яке планується з понеділка 9 грудня кошти передоплати за митне оформлення товарів необхідно вже сплачувати виключно на нові рахунки Держмитслужби та митниць Держмитслужби. Старі рахунки ДФС будуть недоступні для надходження коштів! Нові рахунки за посиланням: http://www.customs.gov.ua/?p=253
Реквізити депозитного рахунку 3734, відкритого на ім’я Державної митної служби України (єдиний рахунок) для зарахування авансових платежів (передоплати) для підприємств за гіперпосиланням: http://www.customs.gov.ua/?p=249
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар