На новому спортмайданчику в Ужгороді зможуть займатися майже дві тисячі дітей (ВІДЕО)

листопада 27 / 2019
На новому спортмайданчику в Ужгороді зможуть займатися майже дві тисячі дітей (ВІДЕО)


Ще один спортивний майданчик зі штучним покриттям відкрили сьогодні в Ужгороді. Його збудували на території загальноосвітньої школи №12, однак займатися тут зможуть загалом 1800 учнів двох ужгородських шкіл: 1020 дітей із ЗОШ №12 та 780 – із ЗОШ №15, адже ці заклади поруч.

Сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить учням 12-ї та 15-ї шкіл Ужгорода долучатися до спорту, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні. Спортивний майданчик відкрили урочисто.

Будівельні роботи із облаштування майданчика здійснювалися за рахунок коштів державного та міського бюджетів, загальна вартість спорудження майданчика – 1 млн 528 тис. гривень, з міського бюджету було виділено 752 670 гривень, це 50% його вартості. На черзі відкриття подібних майданчиків у загальноосвітній школі №6 та ЗОШ № 2.

Школярі продемонстрували свої вміння: відбулися показові учнівські виступи з бойового гопака, художньої гімнастики, футболу, вправляння із нунчаками.

Під час відкриття за друге місце у турнірі з мініфутболу серед юнаків у рамках Спартакіади школярів Ужгорода представникам команди УЗОШ І-ІІІ ст. вручили грамоти управління освіти Ужгородської міської ради. Ще одну відзнаку, уже від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, отримав Євген Дробяцький за І місце у змаганнях із метання гранати у ХХХV спартакіаді допризовної молоді Ужгорода.

За останні роки такі майданчики облаштували в ужгородських школах №5,8,19, НВК «Гармонія», нещодавно відкрили у Класичній гімназії, зараз проводяться роботи зі встановлення таких майданчиків у ЗОШ №2 та ЗОШ№6.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар