Поліцейські Мукачева провели заняття зі студентами коледжу

листопада 25 / 2019
Правове заняття зі студентами Мукачівського коледжу провела працівник ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції. Тема зустрічі- протидія насильству серед молоді
Поліцейські Мукачева провели заняття зі студентами коледжу

Правова зустріч правоохоронців з учнями відбулась на базі Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу. Зі студентами-першокурсниками зустрілась старший інспектор ювенальної превенції поліції Мукачева Марина Ільтьо. Основною темою зустрічі було питання булінгу та його прояви.

Поліцейська обговорила зі студентами поняття булінгу, його причини, форми та наслідки. Розповіла про недопущення жорстокості та насильства один до одного та наголосила, що така поведінка не є нормою, а фактично являється злочином і тому має правові наслідки.

Також студенти дізнались про їх права та обов’язки, про те які злочини найчастіше скоюються молодими людьми і з якого віку настає кримінальна та адміністративна відповідальність.

Подібна зустріч відбулась днями із учнями Мукачівського аграрного коледжу. Особливу увагу працівник поліції звернула на недопустимість вживання підлітками наркотичних засобів, психотропних речовин, алкогольних напоїв та тютюнопаління, які негативно впливають на організм не тільки дітей, а й дорослих.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар