Водоканал Ужгорода оштрафували на більш ніж 15 тисяч гривень

листопада 22 / 2019
Водоканал Ужгорода оштрафували на більш ніж 15 тисяч гривень
За результатами лабораторного аналізу відібраних проб вод на КП «Водоканал м.Ужгород», Державна екологічна інспекція у Закарпатській області встановила порушення Водного Кодексу України.

За результатами перевірок КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Ужгорода» (планової – в лютому\березні 2019р., та позапланової – в жовтні 2019р.) проведених інспекторами Державної екологічної інспекції у Закарпатській області та протоколів вимірювання показників складу та властивостей проб вод, відібраних 25.02.2019р., 01.03.2019р. та 08.10.2019р., Інспекція встановила, що КП «Водоканал м. Ужгород» здійснювався скид недостатньо очищених стічних вод, що могло значно погіршити якість води у транскордонній р.Тиса.

Такий скид забруднюючих речовин зі зворотними водами та перевищенням встановленого нормативу ГДС в р.Уж, є порушенням Водного Кодексу України.

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області направлено претензію до КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Ужгорода» про добровільне відшкодування збитків на загальну суму 15104,46 грн.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...