Перший фазанарій з рідкісними породами цих птахів з’явився на Закарпатті (ВІДЕО)

листопада 21 / 2019
Перший фазанарій з рідкісними породами цих птахів з’явився на Закарпатті (ВІДЕО)
Фазанів рідкісних порід вирощує на Закарпатті Михайло Поковба. Минулого року чоловік відкрив перший і поки єдиний фазанарій в області. І на вирощуванні тільки цих птахів не зупинився. Тепер по його двору бігають і волохаті кури, і павичі.

Михайло Поковба мріяв розводити птахів ще з 90-х, коли вперше побував у фазанарії у знайомого в Чехії. Ідею виношував 25 років. І як став безробітним, зважився її втілити.

«Я купив інкубатори, закупив у Чернівцях на фазанячій фермі яйця. З’їздив до Чернівців на ферму подивитися як, щоб трохи знати про цю справу», – розповідає Михайло.

Просторий фазанарій будував власними силами. А влітку минулого року вилупилися перші пташенята. Тепер у господарстві Михайла вже більше 60 фазанів шести порід. Серед них і рідкісні. Фазанів чоловік планує розводити. Звичайних сірих купують мисливські господарства, а декоративних красенів беруть для дому, для дітей. Звичайні коштують 300 грн, а ціна рідкісних може досягати і 2000 гривень. Доглядати за птахами не складно, каже Михайло.

«Їдять комбіновані корми. Фазан їсть мало. Дорослий фазан їсть на добу десь приблизно 80 грамів корму плюс зелень. Багато зелені треба. Зиму нашу вони переносять нормально, найголовніше, щоб не було протягу».

Крім фазанів, на фермі є ще чотири породи курей – гігантські Сіра брама, карликові, волохаті іспанські та китайські шовкові. Вони «прослизнули» на ферму пізніше. Михайло планує розводити і їх, — йдеться у сюжеті «Сьогодні» на ТРК «Україна».
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...