У Хусті відбувся День кар’єри (ВІДЕО)

листопада 20 / 2019
У Хусті відбувся День кар’єри (ВІДЕО)


В Хусті для місцевих школярів та студентів організували «День кар’єри». Така ініціатива Центру зайнятості вже не перший раз дає можливість молоді ознайомитися з особливостями десятків професій, які вони можути обрати в майбутньому. Побувала в Закарпатському базовому державному медичному коледжі, де проходив «ярмарок професій», і знімальна група РТК «Хуст».

Хорошою можливістю побачити всі особливості професії та спробувати себе у ролі пожежника, поліцейського чи прикордонника нещодавно скористалися школярі та студенти Хустського району. Захід на базі Закарпатського базового державного медичного коледжу був організований Хустським міськрайонним центром зайнятості.

Проведення подібного заходу – це хороша традиція для Хустського району, і за маштабами «День кар’єри» є одним з найбільших в області.

Така ініціатива надовго запам’ятався школярам та студентам, адже можна із впевненістю сказати, що участь у подібних «ярмарках кар’єри» є маленьким, але суттєвим кроком до їхньої майбутньої професії.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...