У поліції Закарпаття відзначили кращих спортивних поліцейських

листопада 19 / 2019
У поліції Закарпаття відзначили кращих спортивних поліцейських
Сьогодні, 19 листопада, у Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулося нагородження подяками та грошовими винагородами співробітників поліції, які взяли участь у Турнірі з боксу серед дорослих, який проходив 2 листопада у місті Гінген у Німеччині.

Поліцейські ГУНП в Закарпатській області стали срібними призерами турніру і за це сьогодні були відзначені керівництвом поліції Закарпаття. Подяки отримали: Георгій Кушнаренко, поліцейський ізолятору тимчасового тримання ГУНП в Закарпатській області, майстер спорту України з військово-спортивного багатоборства, кандидат у майстри спорту України з боксу; Володимир Боровський, поліцейський роти конвойної служби, кандидат у майстри спорту України з боксу та Олександр Яблонський, заступник відділу правового забезпечення ГУНП в Закарпатській області.

Начальник ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Олександр Канцідайло привітав срібних призерів та відзначив спортивних борців подяками. Від профспілкового комітету атестованих працівників поліції правоохоронці отримали грошові премії.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...