Поліція Закарпаття взяла участь у «Ярмарку професій»

листопада 19 / 2019
Поліція Закарпаття взяла участь у «Ярмарку професій»


В Ужгородському національному університеті відбувся профорієнтаційний захід «Ярмарок професій». Професію поліцейського, специфіку роботи та її перевеваги презентували правоохоронці Головного управління Національної поліції в Закарпатській області

Сьогодні, 19 листопада, в приміщенні Ужгородського національного університету відбувся профорієнтаційний захід «Ярмарок професій». В заході взяли участь провідні роботодавці обласного центру, представники громадських організацій, навчальних закладів та соціальних партнерів. Професію правоохоронця представили поліцейські Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Віктор Галамба та Катерина Кундря розповіли учасникам заходу про основні функції та завдання поліції, про її особливості, напрямки роботи підрозділів служб та основні завдання, які вони виконують.

Присутні також ознайомились з умовами проведення конкурсної процедури при здійсненні набору на службу в поліцію, проходження первинної професійної підготовки та з вимогами до навчання у закладах системи МВС.

Також відвідувачі ярмарку дізналися про необхідні якості та навички, якими повинен володіти поліцейський, дізнались про заробітну плату, про повне соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством, професійну підготовку за міжнародними стандартами, перспектива кар'єрного росту, тощо.

Відвідувачі ярмарку мали змогу ознайомитися з професіями, роботодавці – знайти працівників, а навчальні заклади – абітурієнтів.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...