Рятувальники навчали студентів Ужгородського інституту

листопада 19 / 2019
19 листопада, в рамках проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності,
Рятувальники навчали студентів Ужгородського інституту

представники підрозділів ДСНС області завітали до Ужгородського інституту культури і мистецтв.

Спочатку студенти прослухали теоретичні лекції та відпрацювали на практиці питання надання долікарської допомоги непритомній людині та правила проведення серцево-легеневої реанімації. Далі їм розповіли про пожежі й основні причини їх виникнення, статистику загорань по Україні загалом і Закарпаттю, зокрема, а також про основні засоби боротьби з пожежами на початковій стадії. А для закріплення матеріалу кожен охочий мав нагоду приборкати умовну пожежу за допомогою вогнегасника.

Далі вогнеборці розповіли також про специфіку своєї роботи та надзвичайні події, які їм доводиться ліквідовувати. Найцікавішою ж частиною зустрічі стали показові виступи, під час яких бійці продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, спеціальне обладнання та одяг. А коли дійшла справа до гасіння умовної пожежі, від кількості бажаючих ледь води вистачило в автомобілі.

Аналогічний захід напередодні провели і представники державного пожежно-рятувального поста смт Дубове Тячівського району. У гості до рятувальників завітали студенти І-го курсу Закарпатського машинобудівного технікуму. Як і їх ужгородські колеги, представники Тячівського району знайомили учнів з основними правилами поведінки в різних життєвих ситуаціях та демонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки.
Рятувальники навчали студентів Ужгородського інституту
Рятувальники навчали студентів Ужгородського інституту
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...